WOLF Juhtplokid

Muutke oma kodu oma isiklikult juhitavaks siseruumide oaasiks – WOLF-i juhtimissüsteemidega

WOLF Juhtplokke on KERGE KASUTADA

MUGAV JA TÕHUS SÜSTEEMI JUHTIMINE.

Ükskõik, kas tegemist on uue ehituse või moderniseerimisega, on meil ideaalne juhtplokk teie uue WOLF-i kütte-, päikese- ja ventilatsioonisüsteemi jaoks.

WOLF-i juhtplokkide abil valite täiustatud ja uuenduslike hooneteenuste juhtimise. Kõigi meie toodete jaoks pakume teie vajadustele vastavat juhtseadet – täiuslikult kooskõlas teie ja teie koduga.

Juhtseade WOLF BM tagab teie sooja tarbevee ja küttesüsteemi lihtsa ja mugava juhtimise. Ja WOLF BM-2 juhtseade on kütte-, päikese- ja ventilatsioonisüsteemide uuendusliku ja intelligentse juhtimise võti. Abimoodulid võimaldavad juhtimist rakenduse kaudu ja ühendust Smarthome’i kaudu.

Koos meie küttesüsteemide, silindrite ja ventilatsioonisüsteemidega saate oma kodus luua sisekeskkonna, mis on teiega ideaalselt kooskõlas.

KÕIK KONTROLLI ALAL

WOLF nutikomplekti ja nutikoduga

Jälgige oma küttesüsteemi igal ajal

Kõik teie küttesüsteemi komponendid suhtlevad üksteisega, muutes töötamise täiesti lihtsaks. Avastage WOLF SmartHome komponentidega individuaalne juhtimine. Rakenduse Smartset ja WOLF portaali abil saab teie küttesüsteemi ühendada liidesemooduliga ISM7 / i / e ja juhtida mugavalt nutitelefoni või arvuti kaudu, olenemata teie asukohast.

WOLF NUTIKODU

ÕIGE LAHENDUS TEILE

Küttesüsteemi haldamine võib nüüd olla tõeliselt nauditav tänu sellele, et WOLF-liidese moodul võimaldab selle ühendada LAN- või WLAN-võrku.

Kõik räägivad praegu nutikatest kodudest. Nutikas kodu võimaldab kõigil ja igal pool oma nutitelefoniga juurdepääsu traadita ehitusteenustele. WOLF pakub oma uute toodetega 100% tõhusaid ja usaldusväärseid süsteemikomponente.