Hooldus/Paigaldus/Remont

Regulaarne ja professionaalne hooldus hoiab WOLF seadmeid töökorras ja garanteerib nende pikaealisema töökindluse. Korralikult hooldatud seade tagab teile ka ökonoomse tööprotsessi, mis on kindlasti olulisimaks prioriteediks.

WOLFEST OÜ on WOLF seadmete spetsialiseerunud paigadaja ja hooldaja. Kliendile annavad kindlustunde koolitatud spetsialistid, kes teevad oma tööd põhjalikult.

WOLFEST OÜ-I on Gaasipaigaldise – ehitamise, remontimise  ja hoolduse  A – kategooria. Kliimasüsteemide – hooldus ja remonditööde tegemiseks käitlemisluba ja külmamehaaniku kutse, tase 3.

WOLF toodete müük, paigaldamine ja tehnohooldus kulgeb meilt probleemivabalt ja kiiresti. MÜÜK; Eesti ja Soome, PAIGALDUS; Eesti ja Soome, HOOLDUS, REMONT; Üle kogu Eesti .

WOLF laiaulatuslikust tootevalikust leiate endale sobiva toote nii uute kontori- ja tööstushoonete rajamisel kui ka eramajade ja korterite renoveerimisel ja uuendamisel.

WOLF küttesüsteemide juhtplokid pakuvad teile maksimaalset kasutusmugavust. Tooteid on lihtne käsitseda, need säästavad energiat ja on töökindlad.

Päikeseküttesüsteeme on võimalik juba olemasolevatele süsteemidele vähese vaevaga juurde liita.

Olen teile abiks sobiva WOLF tootevalikul: erinavate toode komplekteerimisel, selle paigaldusega ja tuleviukus hooldusega.

Valmar Taru

Küsige julgelt (vajutades lingile) —–>  Hinnapakkumist

Telefoninumber: +372 55566777