WOLF – AM

Programmeerimisüksus

Klassikaline lahendus küttesüsteemi juhtimiseks

BM-ga on WOLF välja töötanud juhtploki, mis võimaldab teil oma sooja tarbevett ja keskküttesüsteemi hõlpsalt ja intuitiivselt kasutada. Juhtimisseade on spetsiaalselt loodud meie COB õlikondensatsioonikateldele, tavapärasele seinale paigaldatavale katlale CGU-2 (K), meie soojuspumpadele BWL-1, BWS-1, BWW-1, samuti meie WOLF päikesesüsteemidele. Meie BM juhtploki üks tugevaid külgi on toatemperatuurist või ilmastikust sõltuv juhtimine. See võimaldab meie juhtplokil reguleerida küttetemperatuuri automaatselt vastavalt toatemperatuurile ja välistemperatuurile. Teie jaoks tähendab see seda, et teil pole enam kunagi ülekuumenenud ega jahedat ruumi, kuna radiaatorite või põrandakütte temperatuuri reguleeritakse pidevalt vastavalt praegustele kliimatingimustele.

Soovi korral saate oma küttesüsteemi mugavalt juhtida ka oma elutoast: otsustate, kas moodul paigaldatakse välise puldina otse seadmele või mõnda teise ruumi. Selge ja kokkuvõtlik taustvalgustusega ekraan näitab ruumi temperatuuri, aega ja välistemperatuuri. Infonupp võimaldab teil süsteemi temperatuuri igal ajal välja kutsuda, samal ajal kui mooduli andur tuvastab, kas see on ruumis piisavalt soe, reguleerides vajadusel temperatuuri iseseisvalt.

Nutitelefoni rakenduse või arvuti kaudu saate eelistatavat temperatuuri kodus või kontoris isegi mugavalt reguleerida. Selleks vajate liidesemoodulit WOLF ISM7e / Link pro ja tasuta rakendust WOLF Smartset. Muidugi saab nende abil teie kütteseade ka teie küttesüsteemi kaugdiagnoosi teha.

Programmeerimisüksus BM

KLASSIKA LAHENDUS KÜTTESÜSTEEMI JUHTIMISEKS

WOLF-i BM-ga saate oma seadet hõlpsalt ja mugavalt juhtida oma küttesüsteemi ja päikesesoojussüsteemi.

Juhtimisseadet BM saab integreerida katlasse või paigaldada elutuppa

Funktsiooniklahvid ja kaks pöördvalijat võimaldavad hõlpsat ja kiiret kasutamist

Juhtige mugavalt kogu oma küttesüsteemi sh. päikesesüsteem koos ühe juhtplokiga

Valikuline juhtimine rakenduse või arvuti kaudu WOLF ISM7e liidese mooduliga