WOLF – BM-2

Uusima põlvkonna WOLFI,i seadmete kontroller.

Kas soovite hõlpsalt ja mugavalt kontrollida kõiki oma WOLF-i seadmeid? Seejärel on BM-2 teie jaoks ideaalne juhtseade, mis pakub teie küttesüsteemi, päikesesüsteemi ja mehaanilise ventilatsiooniseadme lihtsat ja intuitiivset juhtimist. BM-2 saab kasutada iga uue seinale paigaldatava kondensatsioonikatla ja WOLF splitõhksoojuspumbaga. Juhtseade sobib ideaalselt kasutamiseks ka WOLF-päikesesüsteemiga või WOLF CWL Excellent mehaanilise ventilatsiooniseadmega. Isegi kui otsustate päikeseenergiasüsteemi või mehaanilise ventilatsiooniseadme hiljem uuesti paigaldada, pole teie teel takistusi: WOLF-süsteemid on hõlpsasti laiendatavad ja tunnevad automaatselt ära kõik uued WOLF-komponendid.

Neli sirgjoonelist ja intuitiivset funktsiooniklahvi, üks pöördkontroller ja suur värviline ekraan võimaldavad kiiret ja lihtsat kasutamist. Soovi korral saate oma küttesüsteemi mugavalt juhtida ka oma elutoast: otsustate, kas moodul paigaldatakse välise puldina otse seadmele või mõnda teise ruumi. Soovi korral on BM-2 saadaval ka valgena

Nutitelefoni rakenduse või arvuti kaudu saate eelistatavat temperatuuri kodus või kontoris isegi mugavalt reguleerida. Selleks vajate WOLF ISM7i / Linki koduliidese moodulit ja tasuta WOLF Smartseti rakendust. Muidugi saab nende abil teie kütteseade ka teie küttesüsteemi kaugdiagnoosi teha.